Görüş ve düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

mail

info@marines.com.tr

mail Marines_telefon
iletisim iletisim

Kemal Balıkçılık

www.kemalbalikcilik.com

Kemal Balıkçılık 1960'lı yıllarda Kemal Sagun tarafından Kumkapı Balık Halinde açılan bir dükkânla ticaret hayatına başlamış, gelişerek büyümeye devam etmiştir.

Günümüzde Fransa’dan Almanya’ya, İsviçre’den Polonya’ya, İtalya’dan Rusya’ya, ABD'den Japonya'ya, Kanada'dan Güney Kore'ye ve Çin'e kadar pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiren Kemal Balıkçılık, sektöründe pek çok ödülün ve birinciliğin sahibidir. 2004, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 ve 2012 yıllarında Su Ürünleri Sektörü ihracat birinciliği ödülünü alan şirket 2009 yılında Su Ürünleri Sektörü Seçkin İhracatçı Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Deniz ürünlerinin yanı sıra kurbağa, mantar, salyangoz gibi ürünlerin de ihracatını gerçekleştiren firma geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firma 3 kuşaktır Sagun Ailesi tarafından yönetilmektedir.


TSM Deniz Ürünleri

www.tsm.com.tr

Merlion Deniz Ürünleri

www.merlionseafood.com.tr

Sagun Su Ürünleri Hali

www.sagunsuurunleri.com

Marines Hakkında

1960 yılından itibaren su ürünleri işleme ve ihracatı alanında hizmet veren Grup Sagun, Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında, sektöründe ihracat lideridir. Geçtiğimiz yıl su ürünleri sektöründe gerçekleştirdiği ihracat rakamlarıyla Birincilik ödüllü almış ve başarısını kanıtlamıştır.